اخبار

تاکید سرپرست دفتر امور بانوان استانداری مرکزی بر ضرورت اجرای طرح ملی توسعه مشاغل در استان

مرکزي

۱۳۹۹/۰۶/۲۹

نشست توجیهی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی باحضور رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی، مدیرکل خانواده استانداری مرکزی و مدیر ستفا مرکزی در استانداری مرکزی برگزار شد.
بر اساس این گزارش؛ مسعود شهرجردی رئیس جهاددانشگاهی استان مرکزی در این نشست به معرفی دستاوردها و توانمندی های این نهاد در عرصه های آموزشی، فرهنگی، پژوهشی و درمانی و حوزه سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی استان پرداخت.
زهرا کسایی¬پور سرپرست دفتر امور بانوان و زنان خانواده استانداری مرکزی نیز ضمن اعلام آمادگی از همکاری بیشتر  با جهاددانشگاهی استان، بر ضرورت اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی  در استان تاکید کرد.
فاطمه غنی پور مدیر ستفا مرکزی نیز در ادامه به تشریح روند اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی و طرح ملی زنان سرپرست خانوار که فاز اول آن در اسفندماه سال گذشته به پایان رسید، پرداخت.
وی هدف از اجرای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی را اشتغال  پایدار عنوان کرد و افزود: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی از طرح‌ های حمایتی حوزه اشتغال است که با کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاددانشگاهی به عنوان نهاد توسعه‌ای در سال جاری اجرا می ‌شود.
این مقام مسئول اتصال پایدار صاحبان مشاغل خانگی به بازار، کاهش وابستگی به تسهیلات و توانمندی متقاضیان و ... را از دستاوردهای مهم این طرح ملی بیان کرد.