آرشیو اخبار

آخرین خبرهای طرح در رسانه ها

نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان /رئیس جهاددانشگاهی واحد استان: استقبال بیش از 2360 از طرح نوین مشاغل خانگی در ایلام 1397/04/28

رئیس جهاددانشگاهی ایلام از ثبت‌نام بیش از 2360 نفر تاکنون در طرح نوین مشاغل خانگی خبر داد و گفت: به دنبال افزایش سهم استان در این طرح هستیم.


در بازدید سرپرست سازمان تجاری سازی دانش آموختگان مطرح شد؛ لزوم برندسازی محصولات مشاغل خانگی خراسان جنوبی 1397/04/27

سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی بر لزوم برندسازی محصولات مشاغل خانگی خراسان جنوبی تاکید کرد و گفت: جهاددانشگاهی زمینه اتصال به بازار را برای تولیدات مشاغل خانگی را فراهم می ‌کند.


ازسوی دکتر بیجندی صادر شد؛ مجوز ورود واحد خراسان جنوبی به تکثیر و پرورش زالو در طرح ملی مشاغل خانگی 1397/04/27

سرپرست سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی مجوز ورود واحد خراسان جنوبی به تکثیر و پرورش زالو را در طرح ملی مشاغل خانگی، صادر کرد.


معاون آموزشی جهاددانشگاهی کشور خبر داد: خراسان جنوبی، شاگرد اول فاز نخست طرح ملی توسعه مشاغل خانگی 1397/04/27

معاون آموزشی جهاددانشگاهی کشور گفت: شالگرد اول فاز یک در سطح کشور خراسان جنوبی بوده به گونه ای که گزارش این استان به همه استان‌ها ارسال شد.


همراهی نهادهای حاکمیتی خراسان‌جنوبی با طرح ملی توسعه مشاغل خانگی 1397/04/27

مدیر طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در خراسان جنوبی گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده نهادهای حاکمیتی با طرح ملی توسعه مشاغل خانگی همراه شدند.


موفقیت طرح الگوی نوین مشاغل خانگی از مسیر جهاددانشگاهی می‌گذرد 1397/04/27

رئیس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: با توجه به سابقه جهاددانشگاهی و موفقیت‌های این سازمان موفقیت طرح الگوی نوین مشاغل خانگی از مسیر جهاددانشگاهی می‌گذرد.


فرماندار شیروان: دستگاه‌های متولی نیازهای خراسان شمالی را برای مشاغل خانگی احصاء کنند 1397/04/27

فرماندار شیروان گفت: دستگاه های متولی مهم ترین نیازهای خراسان شمالی را برای توسعه مشاغل خانگی احصاء کنند.


بازدید اعضای کمیسیون آموزش مجلس از دبيرخانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي چهار محال و بختیاری 1397/04/27

اعضاي کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي و استاندار چهارمحال و بختياري از جهاد دانشگاهي استان و دبيرخانه طرح الگوي نوين توسعه مشاغل خانگي بازديد کردند.


فرماندار شهرستان دیوان‌دره: طرح های مشاغل خانگی براساس ظرفیت های منطقه تعریف شود 1397/04/27

فرماندار دیواندره در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی کردستان گفت: طرح های مشاغل خانگی و دوره های مهارت آموزی بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان و منطقه تعریف شود


نماینده کرمانشاه در مجلس: همه در اجرای طرح مشاغل خانگی به کمک جهاد دانشگاهی بیایند 1397/04/26

طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در نشست شورای اداری شهرستان کرمانشاه با حضور فرماندار، مدیران دستگاه‌های اجرایی و نیز آقایان دکتر مصری، مهندس جاسمی و مهندس صفری، سه نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، تشریح شد.